Łączna liczba wyświetleń

piątek, 30 września 2011

zaproszenie

A może by tak wieczór z książką? A może by tak wieczór autorski? Moja propozycja jest taka: jedziecie do Gdańska 6-ego października na 17.30 do biblioteki przy ulicy Piastowskiej 90 E w Gdańsku. Spędzacie miło czas i poznajecie interesującego człowieka. 
Czas zagwarantuje Wam mowa o najnowszej książce interesującego człowieka, czyli „Syberia Zimowa Odyseja”, a interesujący człowiek to podróżnik, przewodnik po Syberii, pionier wypraw samochodowych po rozległych terenach Syberii, pilot samolotowy, pisarz, dziennikarz, fotograf, nurek oraz muzyk pianista, o imieniu Romuald, a nazwisku Koperski (zapraszam na oficjalną stronę pana Romualda).

Taki oto tekst znajduje się na stronie:
"Syberia Zimowa Odyseja" - to pełna niezwykłych przygód relacja z najtrudniejszej w historii motoryzacji, zimowej ekspedycji samochodowej, z przylądka Roca w Portugalii, przez Syberię, na dalekie krańce Czukotki. Podróżnicy w składzie: Romuald Koperski, Marian Pilorz oraz Viktor Makarovskiy swym brawurowym, ekstremalnym przejazdem jako pierwsi w dziejach motoryzacji spięli zachodnie krańce Eurazji
ze wschodnimi. Sami, bez wsparcia z zewnątrz, w skrajnie niskich temperaturach torowali sobie drogę przez liczącą tysiące kilometrów syberyjską tajgę, doliny, przełęcze.

Macie wszystko, co chcecie: samochody, podróże, niebezpieczeństwo, przygoda, zima. Gdyby nie te samochody pomyślałabym, że to "Gra o tron". 
To co?  
Zapraszam do Gdańska, 6-ego października o 17.30 do biblioteki przy ulicy Piastowskiej 90 E w Gdańsku


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz