Łączna liczba wyświetleń

środa, 21 września 2011

nowość

ostatnio słychać z różnych mediów o zawirowaniach wokół firmy Apple. Otóż najważniejsza osoba w firmie, jaką jest Steve Jobs, postanowiła przestać być jej prezesem. Nie trzeba zbyt znać się na komputerach i całym tym światku (przykładem jestem ja), żeby wiedzieć, że Steve Jobs odegrał bardzo ważną rolę w kształtowaniu się elektronicznego świata. Okazuje się, że poza mną wie to również Wydawnictwo Znak, które proponuje nam w przedsprzedaży dwie książki. Pierwsza z nich nosi tytuł "Steve Jobs: Sztuka prezentacji. Jak świetnie wypaść przed każdą publicznością", a druga "Steve Jobs: Sekrety innowacji. Zupełnie inaczej - reguły przełomowego sukcesu". Obie zostały napisane przez Carmine Gallo. W telegraficznym skrócie obie te pozycje maja nauczyć nas takiego zachowania, które doprowadzić może jedynie do sukcesu. Mają pokazać nam reguły, które należy stosować, aby osiągnąć zamierzone cele. Oto kilka pochwał ze strony wydawnictwa:


Steve Jobs: Sztuka prezentacji to biblia dla wszystkich, którzy występują publicznie.
Steve Jobs: Sekrety innowacji to książka, która - niezależnie od tego, co robisz i gdzie pracujesz - obudzi w tobie prawdziwą kreatywność i innowacyjność. 

Nie wiem, czy to Was przekonuje, ale myślę, że pochylić się warto. Oczywiście nie liczcie na to, że samo przeczytanie jej to wszystko, co trzeba zrobić żeby stać się następcą Jobs'a. Pamiętajcie, że książka jest ogólnie dostępna i nie tylko Wy będziecie mieli dostęp do tej tajemnej wiedzy. Ja bym liczyła raczej na przekierowanie naszego sposoby myślenia i nastawienia na inne tory, a to zawsze może być korzystne.
Bo to jest tak: perspektywa jest jedna, ale są różne jej kąty!

empik.com proponuje cenę 51,99
wydawnictwo znak proponuje 53,90
merlin.pl proponuje cenę 63,99


Zresztą Wydawnictwo Znak chyba lubi twórcę Apple, bo już jakiś czas temu wydało inną książkę o nim, o której możecie poczytać TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz