Łączna liczba wyświetleń

środa, 8 lutego 2012

nowość


Co nowego ma dla nas wydawnictwo Dobra Literatura? Otóż znalazłam całkiem ciekawą pozycję, wydaną stosunkowo niedawno, bo w listopadzie 2011 roku, zatytułowaną "Gej w wielkim mieście"
Jest to książka napisana przez Mikołaja Milcke i dodatkowo jest to jego powieść debiutancka, a przecież lubimy debiutantów, bo nigdy nie wiadomo czego się spodziewać). 
Wydawnictwo kusi nas takimi zdaniami jak:
"napisana z lekkością i humorem"
"przełamuje stereotypy"
"porusza tematy tabu"
"nie sposób się oderwać!".
Opowieść ta to historia młodego mężczyzny, który przyjeżdża do Warszawy, aby podjąć tam studia. Okazuje się, że życie nie jest do końca idealne, jakby się mogło wydawać i stolica ma zamiar to pokazać, a przede wszystkim odczuć, naszemu bezimiennemu bohaterowi. 
Mikołaj Milcke chce, żeby każdy czytelnik mógł postawić się na miejscu tego bezbronnego chłopca, który musi zmierzyć się z brakiem tolerancji i zrozumienia. 
Czy czytając te pozycję natkniemy się na elementy popularnego serialu, do którego częściowo odwołuje się tytuł powieści? Czy jest to jedynie zwrócenie uwagi na pewne zagadnienie, które zostanie przedstawione w kontekście ogromnej masy zróżnicowanych ludzi?
Przekonać się musimy sami.

A gdzie tę książkę możemy zdobyć?
na stronie wydawnictwa jest ona dostępna za 33 zł, do tego z darmową wysyłką!
w empiku zakupicie ją już za 34,90, lub zamówicie za 32,49
merlin.pl proponuje ją za 34,90
natomiast selkar.pl chce za nią jedyne 32 złote

zatem do czytania!


2 komentarze: