Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 12 listopada 2012

książkomeblowy design

Już dawno nie pokazywałam Wam książkowych mebli. Okazuje się, że co jakiś czas pojawia się całkiem nowy produkt. Oznacza to, że jest popyt. Bardzo dobrze. Niech książka nie tylko cieszy naszą wyobraźnię, ale też oko.
Na stronie www.teleread.com znalazłam żyrandol:

Zresztą światło jest bardzo wdzięcznym materiałem. Nie ma rzeczy, która przy dobrym oświetleniu wyglądała nieciekawie. Pewnie dlatego książkowe lampy wyglądają tak imponująco. Jak te, ze strony www.writtenword.com:


lub ta ze strony www.homedit.com:


i ta ze strony bookshelvesofdoom.blogs.com:


Żeby dopełnić obrazek, dodajmy do niego jeszcze coś do siedzenia. Może niekoniecznie wygodne, ale na pewno efektowne, czyli prezentacja ze strony designfolio.co.nz:


Tutaj też trudno uwierzyć mi, że siedzi się wygodnie, ale pokażę Wam, bo całkiem interesujący pomysł ze strony www.louisiana.edu:


i na koniec jeszcze edycja bardziej podwórkowa, ze strony www.bookpatrol.net:Zapraszam Was do oglądania zamieszczonego wcześniej, książkowego designu, na moim blogu!

1 komentarz:

  1. Lampa z nóżką-książkami jest urocza; co do siedzisk, to na pierwszym nie miałabym serca usiąść, na trzecim chyba też nie, ale środkowe zdecydowanie kusi. I jeszcze wyobrazić sobie, że gdy się usiądzie, książka kłap! - pożre człowieka i przeniesie do któregoś książkowego świata...

    OdpowiedzUsuń