Łączna liczba wyświetleń

piątek, 1 listopada 2013

e-bookowa nowość

Pamiętacie wywiad z Agnieszką Korol, który przeprowadziłam ponad rok temu? Bardzo przyjemna rozmowa, która jak dla mnie, mogłaby nie mieć końca. Tym bardziej więc spieszę powiedzieć Wam, że Agnieszka, we współpracy z wydawnictwem RW2010, wydała książkę (w formie e-booka), która niejako zapoczątkowała jej przygodę z pisaniem. Mowa oczywiście o Leksykonie Smoków, czyli niesamowitej gratce dla każdego dziecka. 
Tak oto wydawnictwo chwali się swoim nowym nabytkiem:
"To poradnik dla podróżników zbłąkanych w Krainie Smoków (która nas zewsząd otacza). Znajdziecie w nim charakterystyki poszczególnych rodzajów smoków, a także wskazówki, z którymi osobnikami można się zaprzyjaźnić, a które należy omijać szerokim łukiem. Leksykon smoków jest pięknie ilustrowany przez Jolantę Jaworską. Polecamy go zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Najlepiej czytajcie go razem, komentując na bieżąco i dzieląc się wrażeniami. Bo każdy z nas kiedyś spotkał smoki"
Na stronie wydawnictwa dostępne jest demo, które pozwoli Wam liznąć zaczarowanego świata.
Zresztą powiem Wam, że niedługo sama się przekonam jak on wygląda i ile tych smoków stanęło na mojej drodze. Obym tylko potem nie bała się zasnąć...Brak komentarzy:

Prześlij komentarz